motoger

Klimatyzacja - sprężarka Volkswagen Garbus

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Klimatyzacja - sprężarka Volkswagen Garbus
Klimatyzacja - sprężarka Volkswagen Garbus
Klimatyzacja - sprężarka Volkswagen Garbus
Klimatyzacja - sprężarka Volkswagen Garbus
Klimatyzacja - sprężarka Volkswagen Garbus
Klimatyzacja - sprężarka Volkswagen Garbus
Klimatyzacja - sprężarka Volkswagen Garbus
Klimatyzacja - sprężarka Volkswagen Garbus

Sprzedawcy części do Volkswagen Garbus:

części uzywane samochodowe
części szrot samochodowy
czesci samochodowe uzywane
auto części poznań
moto2.pl
moto2
auto części
auto części gliwice
auto części zamienne
giełda części używanych samochodowych poznań
auto części warszawa
giełda części śląsk
giełda części poznań
auto kasacja części używane
części używane amerykańskie
części moto2
auto czesci zamienne
giełda części moto2.pl
auto szrot
gielda czesci
zamienne czesci samochodowe
części używane poznań
auto szrot samochodowy
auto części słomczyn
giełda części
giełda części samochodowych
giełda części słomczyn
części używane opel

Cena Klimatyzacja - sprężarka Volkswagen Garbus Cena

Oferty części używanych samochodowych Volkswagen Garbus znajdziesz tutaj, a teraz zapoznaj się z atrakcyjną propozycją części używanych o nazwie Klimatyzacja - sprężarka. Najtańsze części samochodowe w dziale Układ chłodzenia. Niniejsza część używana do samochodu została upubliczniona dnia 2025-01-18 a na dodatek to ogłoszenie jest ważne przez cały czas aż do dzisiejszego pięknego dnia 2025-02-12 - numer oferty 31303831. Część używana Klimatyzacja - sprężarka do Volkswagen Garbus i wystawiono ją tutaj na sprzedaż. Wystawiający oznajmił nam, że ma na tę chwilę dostępne 10 sztuk tych części samochodowych. Cena Klimatyzacja - sprężarka Volkswagen Garbus 1.8 1998 cabrio. Tanio Klimatyzacja - sprężarka Volkswagen Garbus 1.8 1998 cabrio. Pojemność tego auta to 1.8 i zaczął jeździć po polskich drogach w roku 1998. Blacha w tej maszynie występuje m.in. nadwoziu cabrio i ten pojazd wyprodukowany został przez markę Volkswagen. Ten model Garbus wychodził w takich wersjach Standard, 1303, Beetle, kafer.


Opinie mechaników i blacharzy

Kupiłem na złomowisku samochodowym klimatyzacja - sprężarka . Mogę zabrać się za naprawę podobno bezawaryjnego Volkswagen Garbus. Nie wiedziałem gdzie kupić auto ale udało się kupić Volkswagen Garbus. Dodam że mam w nim jasne skórzane tapicerki jak nowe. Specjaliści mówią że Volkswagen Garbus W niemieckich komisach można znaleźć ładny egzemplarz z małym przebiegiem i bezwypadkowy. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Volkswagen Garbus bo mnie to nie interesuje. Słyszałem że można dołożyć turbosprężarkę do Volkswagen Garbus. Więc gdzie ja kupie lepszy samochód. Dowiedziałem się o internetowej giełdzie części używanych motoger.pl i kupiłem tam klimatyzacja - sprężarka do Garbus. Mały lokalny szrot z częściami ale kupiłem części używane w Śrem. To jest chyba największy szrot samochodowy w okolicy mają dużo samochodów na części. Byłem w szoku że znalazłem u nich klimatyzacja - sprężarka. Znalazłem klimatyzacja - sprężarka w dobrej cenie i dobrym stanie. Czy ktoś jeszcze kupuje części na giełdzie w Poznaniu przecież w Internecie jest taniej i więcej. Zgłosiłem poszukiwanie klimatyzacja - sprężarka na motoger.pl . To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w MOTOGER.pl:
Dzisiaj rano wyruszyłem do pracy aż nagle okazało się że uszkodziłem swój samochód Volkswagen Garbus. Pojawiła się potrzeba znalezienia klimatyzacja - sprężarka. Nie wszystko jest białe i czarne w każdym razie będę tego potrzebował i znajdę na motoger Volkswagen Garbus. Specjalnie się uczyłem kiedyś w mechaniku aby spróbować naprawić samemu klimatyzacja - sprężarka w Volkswagen Garbus. Nie mam pojęcia czy to duży problem ponieważ koleżanka rzadko jeździ na zakupy. Po smacznym śniadaniu będę ogarnięty i nie rozwalę klimatyzacja - sprężarka do Volkswagen Garbus. Wiedziałem że aby znaleźć tanio części najlepiej poszukać na szrocie i kupić klimatyzacja - sprężarka. Kasa nie leży na ulicy więc kupiłem części w Śrem. Moje oczy nie widział tak wiele klimatyzacja - sprężarka. Gdy tam dojechałem stały auta gotowe do demontażu Volkswagen Garbus na części.  


KONTAKT

tanio Klimatyzacja - sprężarka Volkswagen Garbus

Zadzwoń

Koszt PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. i w soboty w godz. . Koszt PLN brutto/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 296 firm
z Polski.

Klimatyzacja - sprężarka Volkswagen Garbus
Klimatyzacja - sprężarka Volkswagen Garbus Klimatyzacja - sprężarka Volkswagen Garbus
Copyright © 2025. MOTOGER.pl